פוליש לרצפה באור עקיבא

אם הרצפה בביתכם כבר לא נראית טוב כפי שנראתה בעבר, חשוב מאוד שתדעו כי אתם בהחלט לא צריכים להחליף את כל המרצפות בכדי להעניק לה שוב את המראה הטוב, אלא כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור בתהליך פוליש למרצפות. תהליך פוליש לרצפה אשר מותאם בהתאם לרצפה הספציפית שלכם, יעניק לרצפה שלכם מראה מבריק וחדש, בלי שתשקיעו את כספיכם בהחלפת המרצפות. כמובן שיש צורך להכיר את סוגי הפוליש לרצפה על מנת להבין איזה הכי מתאים לכם וכן, לבחור באנשי מקצוע מנוסים בתחום. אם אתם מעוניינים לבצע פוליש לרצפה באור עקיבא, כדאי מאוד שתקראו את המאמר.

פוליש לרצפה באור עקיבא

איזה סוגי פוליש לרצפה ניתן למצוא כיום?

לפני שאתם מחפשים שירותי פוליש וניקיון באור עקיבא, קודם כל חשוב שתכירו את סוגי הפוליש הקיימים כיום: פוליש וקס, פוליש קריסטל ופוליש סילר. כל אחד מהפולישים הללו יכול להפוך את הרצפה שלכם למבריקה, אך חשוב להכיר את כל המאפיינים של כל אחד מסוגי הפוליש בכדי לקבל החלטה:

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הוא פוליש המתבצע באמצעות מכונה ייחודית אשר מקרצפת את הרצפה באמצעות מספר חומרי הברקה בכמה שלבים, כאשר בכל אחד מהשלבים הללו חברת הניקיון תשתמש בחומר אחד ותחדיר אותו לתוך המרצפות באמצעות קרצוף. כדאי מאוד לדעת שבמידה ויש לכם רצפה העשויה מגרניט פורצלן אז אין אפשרות לבצע עליה פוליש קריסטל.

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא תהליך שיתבצע באמצעות מריחת ווקס על הרצפה. הווקס הוא חומר שדומה לשעווה והוא מבריק את הרצפה וגם מחליק אותה. בתהליך זה, אנשי המקצוע ימרחו את הווקס בצורה אחידה על גבי הרצפה באמצעות מכונה מיוחדת שיש לה גלגל מסתובב. בניגוד לפוליש קריסטל מדובר על פוליש חיצוני והמראה המבריק של הרצפה מתקבל בזכות השכבה של הווקס שמצויה על הרצפה. אין תהליך של החדרת חומרים כלשהן למרצפות.

פוליש סילר

פוליש סילר הוא פוליש שדומה לפוליש ווקס. גם במקרה הזה הפוליש המדובר מתבצע על ידי מריחה של חומר חיצוני בלבד על גבי המרצפות. המטרה הראשונית של הסילר היא לא לנקות את המרצפות שכן, מדובר על חומר אטום שמטרתו היא לשמור ולהגן על הרצפה שלכם מפני לכלוכים ומפני לחות, אך יחד עם זאת הוא גם מציע מראה מבריק לרצפה. על אף שפוליש סילר ניתן לבצע באופן עצמאי וכל שיש לעשות זה פשוט לרכוש את הסילר ולמרוח אותו, הרי שחשוב להבין שיש צורך להתאים את סוג הסילר לסוג המרצפות שלכם בצורה מדויקת ועל כן, אין ספק שכדאי להיעזר באנשי מקצוע מתאימים עבור התהליך.

כיצד תבחרו את הפוליש המתאים ביותר לרצפה שלכם?

כאמור, עוד לפני שאתם בוחרים חברת פוליש באור עקיבא, חשוב מאוד שתדעו כיצד בוחרים את סוג הפוליש הרלוונטי לרצפה שלכם. על אף שכל חברת ניקיון תמליץ לכם לעשות פוליש קריסטל משום שהוא נחשב לפוליש האיכותי ביותר שכן, בתהליך זה מחדירים את חומרי ההברקה לתוך הרצפה ולא מדובר על תהליך חיצוני, עדיין ישנם מקרים שבהם פוליש קריסטל הוא לא יהיה הבחירה הנכונה כגון: מרצפות אשר אינן מתאימות לביצוע ההליך המדובר.

אם אתם מעוניינים לדוגמא לעשות פוליש על רצפה ישנה, הרי שפוליש קריסטל עלול להביא יותר נזק מתועלת. החדרת החומרים הכימיים לרצפה ובד בבד, ביצוע קרצוף חזק, עלולים לפגוע ברצפה ישנה ועל כן, זה לא פוליש שיתאים למרצפות הללו.

כמו כן, אם הרצפה שלכם שרוטה או אם שחוקה, אתם צריכים לדעת כי פוליש לרצפה לא תמיד יעזור לה ובמקרה הזה כדאי לבחור דווקא בליטוש אבן או שיש אשר יחדשו את המראה של המרצפות שלכם ויעניקו לרצפה כולה מראה אחיד וחלק. רק לאחר הליטוש תוכלו לבצע פוליש למרצפות.

מהו התקציב העומד על הפרק?

אחד הפרמטרים שיכולים לסייע לכם לקבל החלטה לגבי סוג הפוליש המבוקש לכם הוא להגדיר תקציב מראש לביצוע הפוליש המדובר. הגדרת תקציב תסייע לכם להבין איזה פוליש יתאים למרצפות שלכם. גם אם פוליש קריסטל הוא הכי איכותי, הרי שהוא עולה יקר ולכן, אם אתם לא יכולים לעמוד במחיר שלו, חשוב שתדעו כי אתם יכולים להסתפק בפוליש זול יותר שגם יציע לכם מראה טוב לרצפה.

התנועה על הרצפה

עוד פרמטר שיכול לסייע לכם בקבלת החלטה לגבי סוג פוליש מתאים לרצפה שלכם הוא: כמות התנועה שיש על הרצפה של החדר שבו מעוניינים לעשות את הפוליש. ככל שיש תנועה רבה יוצר בחדר, כך חשוב שהפוליש יחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר ולכן יש לבחור פוליש איכותי. פוליש ווקס לא תמיד יהיה מספיק איכותי בחדר שבו יש תנועה רבה והוא עלול להשחיר וגם להתלכלך במהלך הזמן ויש לקחת זאת בחשבון.

כמה עולה לעשות פוליש לרצפה באור עקיבא

כמה עולה לעשות פוליש לרצפה באור עקיבא?

מכיוון שעניין המחיר הוא עניין חשוב שכן, לא תמיד יש את התקציב לביצוע הפוליש היקר ביותר, אך בד בבד, עדיין רוצים לבצע פוליש למרצפות, פשוט צריך לברר כמה עולה סוגים שונים של פוליש למרצפות ולבחור את הפוליש במחיר הטוב ביותר:

פוליש לרצפה יהיה מתומחר בהתאם למטר רבוע והוא יושפע כמובן מסוג הפוליש שבוחרים לכשות, כאשר המחיר של פוליש קריסטל ינוע בין 20-30 ₪ למטר מרובע והמחיר של פוליש וקס ינוע בין 10 ל15 ₪ למטר מרובע.

כדאי לברר מול חברות שונות כמה יעלה לכם לבצע פוליש מכל סוג ובהתאם לכך לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה לכם. לאחר שתקבלו את ההחלטה ותבחרו בחברה אמינה ומקצועית, תוכלו להשיב לרצפה בביתכם את המראה החדש והמבריק שהיה לה בהתחלה.

Picture of מאור קדוש
מאור קדוש

השירות שלנו מתאים למגוון רחב של סביבות, מבתים פרטיים ועד למבנים מסחריים ומשרדים. הוא מושלם לכל מי שמחפש פתרון איכותי, מהיר ונוח לתחזוקת הרצפה.

צרו איתנו קשר
מאמרים אחרונים מהבלוג
התקשרו עכשיו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!